Розсувні системи

Для створення конструкцій, які використовують як рухомі перегородки і двері, потрібні якісні матеріали. Розсувна система для міжкімнатних дверей при недостатній міцності та якості комплектуючих швидко ламається та потребує заміни. Німецький бренд raumplus гарантує високий запас міцності, комфорт використання та тривалий термін служби.


Де їх використовують?

Розсувна система для міжкімнатних дверей підходить для застосування в офісних, житлових приміщеннях приватних та багатоквартирних будинків. ЇЇ використовують для розділення віталень, дитячих кімнат, кабінетів, спалень та кухонь. Профілі бренду raumplus не бояться впливу вологи, тому рекомендовані для встановлення у сирих приміщеннях: на балконах та у ванних кімнатах.

розсувні системи купити в києві

Які бувають розсувні системи raumplus?

Компанія пропонує два різновиди, які вибирають виходячи з призначення приміщення та особистих побажань:

  1. Алюмінієві – це конструкції з тонким окантуванням, частіше S1200, 800.
  2. Дерев’яні – прості варіанти, у десяти колірних рішеннях без декору. Їх виготовляють із профілю завтовшки 28-32 або 38-42 мм.

Для полотна використовують такі матеріали:

  • шпон, ДСП, МДФ;
  • дзеркало;
  • прозоре скло, з напиленням, декоративними малюнками.

Компанія відрізняється увагою до деталей, тому в результаті замовники одержують конструкції, які оптимально вписуються в інтер’єр та поєднуються з іншими його елементами. За бажанням можна комбінувати будь-які матеріали для наповнення та профілю.Фахівці raumplus порадять ідеальне рішення у кожному окремому випадку, відповідно до можливостей та бажань замовника.

розсувні системи

Каркаси raumplus виготовляються з анодованого алюмінію з товщиною до 4 мм. Для надання додаткової міцності його оснащують ребрами твердості. Такий каркас не прогинається під вагою полотна, не деформується, виглядає як новий протягом усього терміну експлуатації, який становить від 25 років.


Переваги розсувних систем raumplus

Системи цього бренду наділені низкою переваг:

  1. Безшумна робота. Ролики мають покриття з тефлону, а розташування обмежувачів та доводчиків прораховано до міліметра.
  2. Відсутність люфтів та зазорів. Розсувні системи регулюються за висотою, шириною та глибиною, тому при русі виключаються вібрації та інші сторонні шуми.
  3. Увага до фурнітури. Конструкції добре продумані, тому служать довго та безпроблемно. Різні обмежувачі, доводчики, заглушки, скоби та позиціонери справляються зі своїми завданнями, але непомітні у системі.